Відбілювання

Протягом усього життя природний колір зубної емалі може псуватися внаслідок впливу різних чинників. Негативний вплив на білизну посмішки надає куріння, а також вживання продуктів з барвниками. Також нездоровий колір зубів можуть надати хронічні захворювання ротової порожнини і наявність тетрациклінових зубів. Оскільки будь-яка людина стурбована своїм зовнішнім виглядом, а гарна посмішка - це одна з основних деталей привабливості, то найкращим способом змінити негарний колір емалі буде відбілювання зубів.

Виконати цю процедуру можна, як за допомогою професійних методів, так і в домашніх умовах. Безумовно, очікувати більш ефективного і дієвого результату варто, якщо довірити кваліфікованому спеціалісту відбілювання зубів.

Відбілювання зубів допоможе повернути білосніжність посмішки і це абсолютно безболісна процедура. Результат не змусить себе чекати - всього за годину, яку ви проведете в приємній атмосфері нашої клініки, ваша усмішка вразить своєю притягальною білизною. При цьому процедура абсолютно не шкодить емалі.

При наявності тріщин і відколів застосовується реставрація зубів: класична, художня. Методика підбирається залежно від індивідуальних побажань і фізіологічних особливостей пацієнта.

Ми допоможемо зробити посмішку ідеальною! До ваших послуг справжні професіонали своєї справи, сучасне обладнання і передові технології. Така комбінація - безперечний запорука шикарної посмішки. Profident-Plus – надійна клініка для відбілювання зубів у Львові.

Записатись на прийом

Введіть ім’я

Невірно введено email.

Невірно введено поле

Заповніть поле

Invalid Input

©2023 Profident Plus. Всі права захищено.