Терапія

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія одна з найдавніших галузей медицини. Зараз вона є першим і найважливішим етапом в лікуванні захворювань ротової порожнини. В комплекс терапевтичних дій входить: профілактика, лікування карієсу, не каріозних захворювань і проблем слизової оболонки рота.

Клініка "Profident-Plus" піклується про якість послуг, що надаються і матеріалів. Головним є ексклюзивність і особиста перевірка кожного складового препарату. Співпрацюючи з провідними світовими компаніями, фахівці клініки зуміли знайти продукт, який відповідає закордонним стандартам якості: висока міцність, естетичність, захист від інфекцій. Їх поєднання дає можливість запевнити пацієнтів в надійності і довготривалості виконаних робіт.

В обстеженнях використовуються новітні методики діагностики:

  • Томографія - дозволяє побачити проблему в 3D аспекті і врахувати всі ризики при проведенні процедур;
  • Індикатори карієсу - дає можливість лікарю виявити кариозную зону або чітко позначити її межі, проконтролювати стан ділянок емалі поруч з коронками і пломбами, поліпшити якість і надійність терапевтичного лікування.
  • Внутрішньоротові камери - пацієнт може стежити і розуміти дії стоматолога, а також отримувати консультації щодо процесу лікування і гігієни на наочному прикладі. Для лікаря це можливість побачити в збільшенні уражені ділянки тканини і якісно задіяти необхідну терапію.

Фахівці клініки "Profident-Plus" усвідомлюють важливість консультацій для клієнтів. З цією метою під час лікувального процесу лікар проводить навчання найважливішим аспектам гігієни та догляду за порожниною рота. З турботою про ваше здоров'я і самопочуття, рекомендуємо проходити огляд у терапевта кожні півроку, це допоможе Вам уникнути більшості важких захворювань і підтримувати красу і сяйво посмішки.

Записатись на прийом

Введіть ім’я

Невірно введено email.

Невірно введено поле

Заповніть поле

Invalid Input

©2023 Profident Plus. Всі права захищено.