Пародонтологія

Недбале ставлення до гігієни ротової порожнини, рано чи пізно призводить до цілого ряду проблем зі здоров'ям зубів і ясен. Відсутність такого поняття як "медична культура", в пострадянському суспільстві, відсутність належного догляду за порожниною рота, нехтування профілактичними процедурами і лікарськими оглядами призводить до виникнення цілого ряду проблем, яких можна було б уникнути при своєчасному зверненні до стоматолога. Серйозною недугою ротової порожнини є гінгівіт та парадонтит.

Гінгівіт

Від того, як довго зубний камінь знаходиться на зубах, посилюється його згубний вплив на стан слизових рота. Бактерії, які знаходяться в роті, створюють всі необхідні умови для початку запальних процесів ясен. Така хвороба і називається гінгівітом. Основні симптоми проявляються в набряклості, почервонінню, а також кровоточивості. Гінгівіт представлений в легкій формі ураження м'яких тканин рота. Як правило, симптоми цього захворювання цілком реально зняти за допомогою належної щоденної гігієни рота. Для цього слід застосовувати не тільки зубну щітку, але і нитку, а також регулярно звертатися до стоматолога для проведення професійного очищення (раз на півроку). Дана стадія захворювання не виражається пошкодженням тканин, які утримують зуби або ж кістки.

Пародонтит

Якщо на стадії гінгівіту не робити належних заходів, то захворювання поступово переросте в більш серйозну форму - пародонтит.

Під час цього захворювання ясна починають відшаровуватися від поверхні зубів, а між ними утворюється простір. В ході розвитку пародонтиту, порожнечі, що утворилися, піддаються зараженню. Коли в силу вступає імунна система, яка активно бореться з нальотом, що поширюється все далі, зачіпаючи ясна і зону біля неї, починається взаємодія токсичних бактерій з відповідною реакцією організму. Це завдає руйнівного вливу на м'які тканини, які є утримуючим компонентом для зубів. Якщо не надати своєчасного лікування, то хвороба призведе до їхнього випадання. Тому потрібно дбайливо ставитися до здоров'я своїх зубів, слідувати рекомендаціям свого лікуючого лікаря і регулярно відвідувати його кабінет для професійного огляду.

У нашій клініці Ви можете отримати професійне лікування парадонтиту та інших захворювань ясен.

Записатись на прийом

Введіть ім’я

Невірно введено email.

Невірно введено поле

Заповніть поле

Invalid Input

©2023 Profident Plus. Всі права захищено.