Ортопедія

Ортопедична стоматологія - це розділ стоматології по профілактиці та лікуванню аномалій і набутих патологій, пошкоджень, деформацій зубних рядів при повній чи частковій відсутності зубів.

Клініка Profident-Plus вирішує наступні завдання:

  • Запобігання виникненню дефектів зубів, а також штучне відновлення втрачених тканин зубів;
  • Відновлення втрачених зубів;
  • Профілактика зубощелепних деформацій, а також лікування таких, якщо деформації виникли;
  • Профілактика і лікування патології скронево-нижньощелепного суглоба;
  • Профілактика і лікування захворювань тканин пародонта.

Основою ортопедичної стоматології спочатку було протезування зубів. Згодом виявилося, що просте протезування далеко не завжди вирішує проблему здоров'я щелепно-лицевої ділянки тому, що дефекти і деформації досить часто виникали знову і знову. З'ясувалося, що лікування ефективне тільки на фоні дотримання принципів профілактики розвитку деформацій. Це, в свою чергу дало поштовх до вивчення причин і механізмів розвитку дефектів і деформацій, що дозволило проводити лікування захворювань більш усвідомлено і грамотно.

optopedia 1

Головним завданням клініки "Profident-Plus" є відновлення здоров'я пацієнта, підкреслення естетичної та природної краси посмішки. Для виконання цієї мети застосовуються кращі матеріали, особисто перевірені нашими лікарями, тому ми можемо гарантувати 100% якість всіх компонентів, що застосовуються в лікуванні. Сьогодні клініка "Profident-Plus" пропонує не тільки надійні, але і естетичні ортопедичні реставрації, що відповідають найвищим стандартам.

Відновлення втрачених зубів.

Якість життя людини безпосередньо залежить від здоров'я зубів. Дуже часто, в результаті різних причин (інфекція, травми), людина втрачає зуб, чи кілька зубів, що призводить до порушення цілісності зубних рядів (вторинна адентія). При відсутності навіть кількох з них вже спостерігається атрофія кісткової тканини і неправильний розподіл жувального навантаження. Протезування на імплантатах - інноваційний спосіб відновлення зубів. Протезування на імплантатах дозволяють не тільки домогтися гарного естетичного ефекту, а й повністю відновлюють жувальну функцію. Імплантат - єдиний протез, який функціонує так само, як живий зуб, і здатний витримувати значні навантаження при жуванні.

У стоматологічній клініці ""Profident-Plus"" ми надаємо комплексну допомогу пацієнтам. Завдяки високоякісному обладнанню та постійному розвитку ми не тільки допомагаємо у відновленні естетичної краси але і допомагаємо Вам користуватися нею!

optopedia 2

Записатись на прийом

Введіть ім’я

Невірно введено email.

Невірно введено поле

Заповніть поле

Invalid Input

©2023 Profident Plus. Всі права захищено.