Ортодонтія

Красива посмішка, з рівними зубами завжди привертає увагу і є величезною перевагою для всіх, незалежно від віку. Посмішка відіграє величезну роль у самовираженні, надає впевненість і є ознакою успішності і відкритості до спілкування. Але не все від народження мають гарні і рівні зуби. Нерівні, криві зуби призводять до замкнутості, збентеження, низької самооцінки.

У стоматологічній клініці Profident-Plus ми пропонуємо широкий вибір варіантів рішень ортодонтичних проблем, щоб допомогти Вам досягти здорової і красивої посмішки.

Це знімні ортодонтичні пластинки, капи, трейнери, еластопозіціонери, брекети (лінгвальні, виготовлені з сапфіра, з кераміки, з металу). Ортодонтичне лікування здійснюється не тільки з естетичних міркувань, адже її головне завдання це функціональна реабілітація та належна гігієна зубо-щелепної системи.

Застосування ортодонтичyої медицини відбувається відразу в 6 напрямках:

  • Профілактична діагностика серед підлітків і дітей. Так, в дитячих та начальних закладах, під час обстежень виявляють всіх, кому необхідна ортодонтична допомога.
  • Спеціалізоване лікування підлітків і дітей, яке складається з усунення дефектів прикусу, виправлення кривизни зубного ряду або окремих зубів.
  • У дорослій ортодонтії застосовуються також два види лікування: підготовка і безпосереднє усунення дефектів.
  • Лікування пацієнтів, що мають вроджені вади зубного ряду і щелеп. Тут вкрай важливо вчасно виявити дітей з такими дефектами. Бо втручання хірургічного характеру в ранньому віці досить рідко застосовується, то ортодонтичні методики дозволяють відновити колишню функціональність ротової порожнини, що мала порушення.
  • Коригування зубних дуг і положення кожного окремого зуба. У цьому напрямку працюють стоматологи по закріпленню ефекту хірургічних маніпуляцій.
  • Ще одним важливим напрямком ортодонтії є формування прикусу і функціоналу зубощелепної системи.

Профілактика дозволяє уникнути потенційних проблем або знизити витрати на їх лікування. Наші фахівці наполегливо рекомендують звертатися до стоматологів з раннього віку, що б зберегти здоров'я і красиву посмішку.

Записатись на прийом

Введіть ім’я

Невірно введено email.

Невірно введено поле

Заповніть поле

Invalid Input

©2023 Profident Plus. Всі права захищено.