Комп’ютерна анастезія

Поряд з традиційними методами знеболювання в стоматології сьогодні застосовуються новітні технології, які дозволяють провести будь-які види лікування в найбільш комфортних умовах, як для пацієнта, так і для лікаря. Наприклад, це - система STA, або «Single Tooth Anesthesia System», яка використовується для місцевої анестезії.

Знечулення STA в стоматології

Традиційна місцева анестезія в стоматології проводиться за допомогою ін'єкції, що у багатьох пацієнтів може викликати психологічний дискомфорт, тому що спочатку відбувається первинне проникнення голки в тканини, а потім просування її вглиб і введення анестетика. Всі ці моменти можуть викликати неприємні, і навіть хворобливі відчуття в процесі проведення місцевого знеболення. Апарат STA зовні дуже віддалено нагадує звичний шприц, а скоріше - схожий на «кулькову ручку». Застосування комп'ютерної анестезії STA не супроводжується онімінням мови, губ і мімічних м'язів. Таким чином, пацієнт не відчуває додаткового дискомфорту ні під час стоматологічного лікування, ні після завершення процедур. Особливо важливим цей фактор є при знеболюванні в дитячій стоматології, адже відомі випадки травмування нерухомих тканин (наприклад, дитина може прикусити губу чи язик).

Сучасні технічні і комп'ютерні розробки в галузі стоматології розширюють можливості лікарів і роблять медичні маніпуляції все більш безпечними та комфортними для пацієнтів.

Комп’ютерна анестезія, або STA  має ряд переваг:

  • Схвалено і затверджена Американською Стоматологічною Асоціацією, як пріоритетний метод подачі анестетика.
  • Сертифіковано МОЗ України.
  • Контроль швидкості і тиску подачі медикаментозного препарату за допомогою комп'ютерної програми гарантує максимальну точність, рівномірність розподілу і раціональне використання анестетика. У кожному індивідуальному випадку швидкість подачі анестезуючого розчину розраховується з таким розрахунком, щоб виникаючі відчуття були нижче больового порогу пацієнта. Людина не відчуває тиску на ясна і м'які тканини рота або психологічного дискомфорту, напруги або страху, як при уколі шприцом.
  • Відсутній ризик пошкодження зв'язок, кровоносних судин внаслідок надмірного розтягнення тканин від занадто великої дози введеного препарату.
  • Комп'ютерний контроль подачі анестетика також дає можливість зменшення його дози без шкоди для ефективності процедури. Це дозволяє в значній мірі знизити ймовірність розвитку алергічних реакцій, побічних ефектів, інтоксикації або ускладнень від введення медикаментозного препарату.
  • Анестезія відбувається безболісно і непомітно для пацієнта. Людина бачить не шприц, а щось схоже на авторучку. Це дозволяє домогтися значного зниження страху, тривожності і стресу у 9 з 10 клієнтів під час проведення процедури і при повторному відвідуванні стоматолога. Особливо це стосується маленьких дітей, які при вигляді шприца зазвичай починають сильно хвилюватися, заважаючи стоматолога провести процедуру.
  • Знеболюється виключно та область, де буде проходити стоматологічна маніпуляція. Висока точність дозволяє ввести препарат для одного або декількох зубів. При цьому цільова спрямованість анестезії сприяє більш швидкому настанню ефекту знеболення. Стоматологу не потрібно робити кілька уколів, якщо анестезії потребують кілька зубів, навіть якщо вони знаходяться в протилежних квадрантах щелепи.
  • Анестезія не впливає на інші тканини порожнини рота. Мова, губи, м'язовий апарат і щоки не втрачають своєї чутливості та функціональності. Чи не порушується мова і дикція, у пацієнта не болить голова. Це дозволяє людині повноцінно займатися своїми справами відразу після закінчення лікування. Особливо актуальний цей аспект для дітей. Адже відомі випадки, коли маленька дитина травмує (сильно прикушує) язик або губу через те, що була відсутня чутливість тканин після анестезії.
  • Анестезія під контролем мікропроцесора може проводитися у пацієнтів з високим артеріальним тиском, жінкам під час вагітності та дітям.

Процедура знеболювання за допомогою ультрасучасного апарату STA займає близько 1-2 хвилин.

Записатись на прийом

Введіть ім’я

Невірно введено email.

Невірно введено поле

Заповніть поле

Invalid Input

©2023 Profident Plus. Всі права захищено.