Хірургія

Хірургічна стоматологія — розділ стоматології, пов'язаний з втручанням на твердих і м'яких тканинах в ротовій порожнині, практикуючий такі методи лікування як: операції по видаленню зубів, зубозберігаючі операції, підсадка кісткової тканини, підготовка до імплантації і саме встановлення імплантатів, а також різноманітні естетичні операції в парадонтології.

Хірургічна стоматологія включає широкий спектр лікування, де застосовуються особливі методики хірургічних втручань на тканинах порожнини рота. Головна спеціалізація даного напрямку полягає у відновленні, а також збереженні всіх функцій зубів.

Хірургічна стоматологія в своїй практиці включає і видалення зубів. У випадках, коли лікування неефективне і видалення зуба неминуче, стоматолог-хірург професійно, швидко та безболісно видалить необхідний зуб. Можливе і видалення зубів мудрості, які виросли неправильно та заважають як при жуванні так і змиканні зубів в стані центральної оклюзії. Коли видаленням ураженого зуба займається стоматолог-хірург, то як правило, лікування стає більш професійним та проходитиме без будь-яких ускладнень та дискомфортів. Також стоматологи-хірурги можуть проводити маніпуляції стосовно видалення кіст, які локалізуються на верхівці кореня зуба.

Крім того, кожен фахівець хірургічної стоматології, перед тим як видалити зуб, проконсультує пацієнта на рахунок протезування або навіть імплантації на місці відсутнього зуба.

Завдяки сучасній технології і новим способам лікування, стоматологія дозволяє проводити видалення зубів лише в особливо запущених випадках, коли інші варіанти лікування виявилися неефективними. В іншому ж практикуючий стоматолог буде до останнього боротися, намагаючись відновити пошкоджені зуби.

hirurhija 1

Хірургічне лікування включає відразу кілька напрямків:

 • Стоматологічна імплантація, коли пошкоджений зуб замінюється штучним. Імплантати зовні максимально природно і натурально імітують справжній зуб, при цьому вони виконують аналогічні функції;
 • Косметична хірургічна стоматологія, яка необхідна для того, щоб додати вашій посмішці більше привабливості і включає в себе обробку коронки, установку вінірів і т.д.
 • Видалення зубів;
 • Підготовка порожнини рота до подальшого протезування;
 • Лікування запальних процесів (періодонтит, періоститостеомієлітгайморитабсцеси);
 • Реконструктивні та пластичні операції на щелепах;
 • Лікування лицьових травм, а також корекція різних деформацій. За допомогою стоматологічної хірургії можна відновити неправильну форму особи, в результаті яких-небудь пошкоджень, усунення вроджених патологій, таких як вовча паща і заяча губа;
 • Первинна хірургічна обробка ран обличчя, шиї, порожнини рота;
 • Зубозберігаючі процедури: цистотомія (цистоектомія) — в стоматології, операція, яка проводиться при видаленні кісти повністю або її частини. Здебільшого цистотомію проводять з резекцією верхівки кореня.
 • Резекція верхівки кореня:
  Операція полягає у видаленні частини кореня, що є осередком хронічної інфекції. Проводиться у випадках неможливості ендодонтичного лікування каналів кореня зуба, при наявності гранульом або кіст.

Дентальна хірургія у Львові - це Profident Plus!

Клініка "Profident Plus" пишається запровадженням нових досягнень медичної науки. Вони застосовуються для комфорту і зручності пацієнтів, полегшують процес лікування і одужання. Фахівці нашої клініки постійно підвищують кваліфікаційний рівень, що разом з кращими матеріалами і технологіями дозволяє досягти ідеальних результатів.

hirurhija 2

Записатись на прийом

Введіть ім’я

Невірно введено email.

Невірно введено поле

Заповніть поле

Invalid Input

©2023 Profident Plus. Всі права захищено.