Хірургія під наркозом

Лікування зубів у дітей під наркозом

Щоб лікування зубів у дітей було безболісним і не залишало після себе неприємних спогадів, стоматологи нерідко вдаються до застосування загального знечулення - а саме наркозу. Цей метод так і називається - «лікувальний засіб під час сну». Лікарські засоби, які використовуються для цього відносяться до групи гіпнотиків. Ці речовини вважаються найбезпечнішими серед тих, які коли-небудь застосовувалися для введення пацієнта в медикаментозний сон. Такі препарати повністю виводяться з організму, не викликають звикання і не накопичуються. Їх можна застосовувати навіть для пацієнтів з епілепсією, захворюваннями печінки, вадами серця, ДЦП, а також для алергіків.

Такий наркоз особливо ефективний при лікуванні маленьких пацієнтів. Речовини, з яких він складається, легко керовані, і дитину можна розбудити в будь-який момент. Дуже часто фахівці нашої клініки використовують такий наркоз для проведення маніпуляцій у маленьких дітей і молодших школярів, адже їм складно витримати тривале лікування або видалення зуба.

Ви можете бути впевнені, що здоров'я вашого малюка не постраждає: лікарські засоби, які використовують для цієї процедури останнього покоління і відомих світових брендів, тому наркоз, який застосовують наші лікарі, повністю безпечний, відповідає високим стандартам сучасної медицини. Наркоз в стоматології за своїми властивостями практично не відрізняється від традиційного. Під час проведення стоматологічних маніпуляцій маленькі пацієнти не відчувають болю, їх не лякає страхітливий звук бормашини і медичні інструменти, а після лікування в пам'яті не залишається негативних спогадів.

Звичайно, використання наркозу завжди несе певний ризик, але, завдяки правильно розрахованої дозуванні і дотримання заходів, застосування таких препаратів повністю безпечно навіть для організму малюка. У деяких країнах, наприклад, в США, дітей молодше 7 років прийнято лікувати тільки під наркозом.

Через деякий час після введення препарату пацієнт м'яко засинає. Його легко розбудити, збільшивши надходження кисню в організм, і вже через 15 хвилин рефлекси нормалізуються. Відпочивши протягом години в спеціальній кімнаті, пацієнт може йти додому.

narkoz 1

Коли потрібно застосовувати наркоз?

Ми рекомендуємо батькам розглянути можливість лікування зубів у дітей під наркозом, адже малюки не завжди розуміють мету і необхідність лікування. Деякі з них непосидючі і не виносять монотонності. Діти шкільного віку набагато легше сприймають стоматологічні процедури. Але, якщо дитина сильно наляканий або дуже активний, йому буде важко спокійно посидіти в стоматологічному кріслі, поки стоматолог буде лікувати зубки. Утримувати дитини силою під час лікування зубів теж не можна - це може налякати його ще більше і травмувати психологічно. У таких випадках ми рекомендуємо використовувати наркоз. Лікування пройде без стресу для дитини, а лікар зможе легко і швидко виконати свою роботу.

Наші фахівці повністю впевнені в безпеці використання наркозу для лікування маленьких пацієнтів. Препарати, що застосовуються для занурення в медичний сон, відповідають міжнародним стандартам якості і безпеки.

Клініка Profident-plus пройшла frhtlbnfws. і отримала державні дозвільні документи для здійснення такої діяльності, має кімнати, спеціально обладнані для лікування під наркозом. За станом пацієнта під час лікування спостерігає анестезіолог за допомогою спеціального обладнання.

Як підготуватися до введення наркозу?

Призначити лікування під наркозом може стоматолог або анестезіолог. Перед процедурою лікар направляє пацієнта на деякі аналізи, анестезіолог обов'язково оглядає пацієнта. За 6 годин до процедури не можна їсти, пити дозволяється тільки чисту негазовану воду. Коли до початку лікування залишається 4 години, не можна пити навіть воду. Цих правил обов'язково потрібно дотримуватися.

Фахівці нашої клініки дуже серйозно ставляться до питання безпеки процедур для наших пацієнтів. 

При використанні анестезуючих засобів у дитини відбувається пригнічення кашльового і ковтального рефлексів. Для захисту дихальних шляхів при проведенні лікування використовується інтубація, пацієнт дихає киснем за допомогою наркозної станції. В цей час лікар проводить необхідні маніпуляції в ротовій порожнині. Саме інтубація і дає можливість провести процедури з використанням наркозу максимально безпечно.

Препарати під час проведення наркозу подаються спеціальним апаратом Infusomat, який точно визначає дозу введення препарату, дозволяє уникнути його передозування ( або нестачі), забезпечує легкий і швидкий вихід з медикаментозного сну.

narkoz 2

Записатись на прийом

Введіть ім’я

Невірно введено email.

Невірно введено поле

Заповніть поле

Invalid Input

©2023 Profident Plus. Всі права захищено.