Імплантологія

Зубна імплантологія сьогодні є популярним напрямком стоматології. Адже при втраті зуба виникає необхідність його відновлення. Встановлення зубного імплантату дозволяє повернути блискучу і горду посмішку. Але естетична сторона питання не єдина. Відсутність зуба або декількох може призвести до зміщення зубного ряду і деформації зубо-щелепної системи.

Стоматологічна імплантація зубів у Львові

Імплантація - це впровадження опори протеза у вигляді штучного кореня (виготовленого з сплаву титану) в щелепу. На місце відсутнього зуба встановлюється імплантат в кістку верхньої або нижньої щелепи, замінюючи корінь зуба. Імплантат складається з титанового гвинта (який буде знаходитись у кісці) і абатмента (на який фіксується майбутня коронка). Після обростання імплантату кістковою тканиною (остеоінтеграції) проводиться протезування (фіксація штучного зуба або коронки).

Переваги імплантації в нашій клініці:

  • Міцна фіксація коронки;
  • Повне усунення дискомфорту;
  • Відновлений зуб виконує всі функції природного;
  • Якісні матеріали гарантують тривалий термін служби;
  • Високий відсоток приживлення імплантату;
  • Малоінвазивне оперативне втручання.

Встановлення дентального імплантату і подальше протезування проводиться, в більшості випадків, в кілька етапів. Результат - абсолютно життєздатний і максимально наближений до природного зуб. Наші лікарі складають індивідуальний план лікування для кожного пацієнта, в якому враховуються всі фізіологічні особливості.

Імплантати нового покоління

У нашій клініці використовуються матеріали виключно високої якості від провідних виробників. Головні якості, якими повинен володіти імплантат - надійність, міцність, естетика і висока функціональність. У нашій клініці використовуються імплантати європейського класу, які мають кращі характеристики. Вони дозволяють проводити процедуру максимально швидко і характеризуються високим рівнем безпеки, що забезпечує ідеальна стерильність і гігієнічність.

Сінусліфт

Установка імплантатів у верхній щелепі вимагає достатньої кількості кісткової тканини. При її нестачі наші фахівці проводять підготовчу операцію - сінусліфт. Це нарощування кісткової тканини шляхом хірургічного втручання. В процесі сінусліфту піднімається дно гайморової пазухи через наповнення його кістковим матеріалом. Після такої процедури наші лікарі можуть приступати вже до установки імплантату.

Ми допоможемо вам повернути гарну посмішку і усунути будь-які дефекти зубного ряду. У нашій клініці вас чекають досвідчені фахівці і новітні матеріали, які забезпечать надійний результат!

Записатись на прийом

Введіть ім’я

Невірно введено email.

Невірно введено поле

Заповніть поле

Invalid Input

©2023 Profident Plus. Всі права захищено.