Ендодонтія

Ендодонтія - напрям, що вивчає принципи і методи лікування кореневих каналів зубів. За останні кілька років ендодонтія стала активно розвиватися і дає прекрасні результати. Грамотне лікування кореневих каналів є дуже відповідальним завданням, адже безпосередньо від якості лікування кореневих каналів залежить збереження зуба.

Лікування кореневих каналів у стоматологіній клініці "Profident-Plus" проводиться справжніми професіоналами – лікарями-ендодонтами. Лікування кореневих каналів є безболісною процедурою, яка проводитися в одне відвідування і передбачає виконання всіх необхідних етапів. Кожен етап ендодонтичного лікування (медикаментозна обробка каналів, дезинфекція, пломбування) дуже важливий. Лише бездоганне виконання дає хороший прогнозований результат.

При лікуванні кореневих каналів ми використовуємо сучасний операційний мікроскоп, що в рази збільшує можливість якісного проведення лікування та збереження зубів і проведення успішного лікування навіть в найбільш "безнадійних" випадках.

endodontia 1

Грамотне ендодонтичне лікування - це збереження Вашого зуба, здоров'я і Ваших коштів. Воно не може бути дешевим, однак втрата зуба або імплантація будуть об'єктивно більш дорогими.

Лікування каналів зуба (ендодонтія) може знадобитися внаслідок ускладнень карієсу або запального процесу. Щоб уникнути таких ускладнень, стоматологи рекомендують раз на півроку проходити профілактичні огляди - коли будь-яку проблему можна виявити на ранній стадії; проводити професійну чистку зубів і вчасно реагувати на будь-який дискомфорт або больові відчуття в порожнині рота.

Коли необхідне лікування каналів зуба?

Кожен зуб має складну внутрішню будову. Нервові закінчення і кровоносні судини - розташовані в спеціальному просторі, яке називається пульпа. Якщо в цю область проникають бактерії (наприклад, з каріозної порожнини), то починається сильне запалення з подальшим набряком тканин і здавленням нерва (пульпіт). Такі ситуації супроводжуються гострими больовими відчуттями. А стоматологу потрібно провести ювелірну роботу, щоб повернути зуб до здорового стану.

Лікування каналів зуба в клініці Profident-Plus

У клініці «Profident-Plus» в процесі лікування каналів, завдяки потужному операційному мікроскопу, лікар бачить всі найдрібніші елементи і нівелюється ризик лікарських помилок. У той час, як пацієнт може спостерігати за процесом лікування на моніторі. Такий підхід не тільки забезпечує найбільш ефективне лікування, а й підвищує довіру до стоматолога. Після проведених процедур зуб відновлює функцію і зберігає зовнішній вигляд.
В нашій клініці ми пропонуємо лікування кореневих каналів при різних патологіях та будь якої складності.

endodontia 2

Записатись на прийом

Введіть ім’я

Невірно введено email.

Невірно введено поле

Заповніть поле

Invalid Input

©2023 Profident Plus. Всі права захищено.