Дитяча Стоматологія

Кожен із батьків не раз стикався з проблемою, як умовити дитину на похід до стоматолога. Це нелегке завдання, адже навіть деякі дорослі бояться стоматологів - неприємні спогади про бормашину, яка противно дзижчить, больові відчуття дають своє. Дитяча стоматологія від «Profident-Plus» розвіє давно устояний міф про страшних стоматологів і перетворить похід до стоматолога для дитини в справжнє свято!

Дитячий зубний лікар у Львові, чи в інших містах, повинен володіти ще й талантом психолога. Дитячі стоматологи клініки «Profident-Plus» - висококваліфіковані професіонали, які знають всі тонкощі роботи з найменшими пацієнтами.

Ми пропонуємо такі послуги дитячої стоматології:

  • лікування зубів у дітей застосовуючи комп'ютерну місцеву анестезію;
  • лікування зубів у дітей під інгаляційною седацією;
  • лікування зубів у дітей в медикаментозному сні;
  • лікування зубів у дітей під загальним знечуденням;
  • швидке вирівнювання зубів;
  • безболісне видалення молочних зубів;
  • пластику вуздечки для дітей з 2-х місячного віку.

Дитячий стоматолог повинен вміє знайти підхід до кожної дитини і забезпечить, щоб навіть найскладніша процедура сприймалася маленьким пацієнтом, як гра. Кожен дитячий стоматолог клініки «Profident-Plus» знає, як створити для дитини максимально комфортні умови. Крім того, у нас найкраще сучасне обладнання, яким можуть похвалитися далеко не всі стоматології Львова та області. Ми обов'язково психологічно підготуємо вашу дитину до процедури та розважимо її.

Наше головне завдання при лікуванні юних пацієнтів зробити відвідування стоматолога звичним подією в житті дитини, як, наприклад, похід до перукаря або купання. Ми намагаємося знайти підхід до кожного малюка, подружитися з ним і тільки потім приступаємо до лікування.

Записатись на прийом

Введіть ім’я

Невірно введено email.

Невірно введено поле

Заповніть поле

Invalid Input

©2023 Profident Plus. Всі права захищено.